Petak, 20 Rujan 2019

Naslovnica arrow Općenito arrow Helikoptersko osposobljavanje

Helikoptersko osposobljavanje
Subota, 09 Svibanj 2009
slika U organizaciji Vatrogasne zajednice Varaždinske županije i Državne uprave za zaštitu i spašavanje na Sportskom aerodromu u Varaždinu, u subotu 09.05.2009. godine završeno je osposobljavanje za helikoptersko desantiranje i prijevoz vatrogasaca. Osposobljavanje je provedeno u tri dijela: teorijska obuka, provjera motoričkih sposobnosti i praktična obuka.

Cilj ove obuke je bio osposobiti operativne vatrogasce za desantiranje helikopterom prilikom ovogodišnje dislokacije na našem priobalju.

Osposobljavanje je provedeno u tri dijela: - teorijska obuka - provjera motoričkih sposobnosti (sklekovi, trbušnjaci, itd.) - praktična obuka s helikopterom

Ispred našeg DVD-a Donji Kneginec sudjelovao je jedan član od naših operativnih vatrogasaca (Matija Lukinec), a iz naše Zajednice sudjelovala su još dva člana iz DVD-a Kneginec Gornji. Dakle, na ospobljavanju je bilo ukupno 3 člana iz Vatrogasne zajednice općine Gornji Kneginec.

Zadnja Promjena ( Subota, 17 Listopad 2009 )