znakovi-baner
Vijesti općenito
9. mjesto na 8. državnom natjecanju vatrogasaca RH
Nedjelja, 26 Rujan 2021
ZG utrka Rezultati 8. državnog natjecanja vatrogasaca RH održanog na stadionu Sloboda u Varaždinu 26.09.2021. godine - DVD Donji Kneginec u kategoriji "muški A" - osvojili 9. mjesto od 49 ekipa. Iskrene čestitke našoj muškoj A ekipi koja je u najjačoj kategoriji "Muški A" osvojila plasman u top 10 najboljih vatrogasnih ekipa Republike Hrvatske, te su tako ušli u kategoriju zlatnih medalja.
Opširnije...

37. Kup Posavine u Desnom Trebarjevu
Četvrtak, 02 Rujan 2021
ZG utrka U subotu 28. kolovoza 2021. nakon gotovo dvije godine stanke naša muška A ekipa-1 nastupila je na vatrogasnom natjecanju "37. Kup Posavine" u Desnom Trebarjevu. Na natjecanju je nastupilo ukupno 30 odjeljenja, a naša je ekipa uz manje pogreške osvojila 4. mjesto od 11 muških A ekipa.

3. Zagrebačka vatrogasna utrka od 5km
Nedjelja, 18 Srpanj 2021
ZG utrka Jučer su naši članovi sudjelovali na 3. Zagrebačkoj vatrogasnoj utrci od 5km 🏃‍♂️🏃‍♀️, koja je održana u sklopu Noćne 10ke i polumaratona Zagreb na Jarunu. Zadovoljni smo i ponosni s ostvarenim rezultatima te im svima još jednom čestitamo