Petak, 29 O�ujak 2024

Naslovnica arrow Op�enito arrow Odr�ana 71. izvje�tajna Skup�tina

Odr�ana 71. izvje�tajna Skup�tina
Subota, 19 Velja�a 2011
skupstina Dobrovoljno vatrogasno društvo Donji Kneginec svoju redovnu izvještajnu sjednicu Skupštine odr�alo je u subotu 19. velja�e s po�etkom u 18 sati u Društvenom domu u Donjem Knegincu. Prilika je to na kojoj vodstvo DVD-a svojem �lanstvu prezentira jednogodišnji rad na što �lanovi mogu raspravljati, kritizirati te davati svoje prijedloge i sugestije, a na koncu glasovanjem potvr�uju da li prihva�aju sva izvješï¿½a kako su prezentirana.

Detaljno izvješï¿½e o radu Društva u protekloj 2010. godini prikazao je zapovjednik DVD-a Mihael Magdi� uz pomo� video prezentacije u Powerpointu, na kojoj su sve aktivnosti opisane uz popratne fotografije. U izvješï¿½u je istaknuto kako je centralni doga�aj u 2010. bio sve�ano obilje�avanje 70. obljetnice osnutka i djelovanja DVD-a Donji Kneginec (13. lipnja 2010.) uz primopredaju novog kombi vozila marke Opel Vivaro 2.0 CDTI, za kojeg je prethodno trebalo provesti postupak Javne nabave (vozilo je poklon DVD-u od Op�ine Gornji Kneginec u povodu obljetnice). Unato� velikim obavezama uz organizaciju ovog va�nog i velikog doga�aja, DVD je sve svoje godišnje aktivnosti u sklopu VZO Gornji Kneginec provodio redovito kao i svake godine, a valja svakako istaknuti 11 odra�enih vatrogasnih intervencija, te 8 nastupa na vatrogasnim natjecanjima s dvije muške A-ekipe, kao i razne dodatne aktivnosti poput sudjelovanja u eko-akciji �išï¿½enja šume Cukavec.

Na sjednici Skupštine prezentirana su još i financijska izvješï¿½a, izvješï¿½e Nadzornog odbora, a predsjednik DVD-a Damir Vuk predstavio je i predlo�eni Plan rada i financijski plan za 2011. godinu. Sva izvješï¿½a i Plan za 2011. godinu jednoglasno su prihva�ena od �lanova Skupštine.

Od uva�enih gostiju na Skupštini nazo�ni su bili op�inski na�elnik Goran Kaniški i njegov zamjenik Robert �uranec, predsjednik VZO Gornji Kneginec Danijel Cvek, predstavnici svih DVD-a s podru�ja op�ine Gornji Kneginec, zatim UDVDR – klub Gornji Kneginec, DVD Ku�an Gornji, DVD Vara�dinske Toplice, DVD Martijanec. Po prvi puta na Skupštini su sudjelovali i �lanovi DVD-a Bedenec koji su sa sobom donijeli i vrijedan poklon - radi se o jednom paru intervencijskih �izmi, koje je dozapovjednik Siniša Vresk uru�io zapovjedniku Donjeg Kneginca Mihaelu Magdi�u. Ovim putem DVD Donji Kneginec još jednom se zahvaljuje na vrijednom poklonu i nada se nastavku daljnje uspješne suradnje izme�u dva DVD-a koja je zapo�ela prošle godine prvim posjetom Skupštini DVD-a Bedenec.

Zadnja Promjena ( Ponedjeljak, 28 Velja�a 2011 )