Nedjelja, 16 Lipanj 2019

Naslovnica arrow Općenito arrow Tjelesne aktivnosti i tokom zime

Tjelesne aktivnosti i tokom zime
Petak, 11 Prosinac 2009
nogomet Dolaskom hladnijih dana većina aktivnosti u našem vatrogasnom svijetu lagano se smanjuje, a sve se svodi uglavnom na rad u zatvorenim prostorima vatrogasnog doma. Kako bi u nedostatku gibanja čitave zime zadržali formu i ostali fit, ove godine odlučili smo jednom tjedno održavati i nogometne treninge u sportskoj dvorani ...

Svakog petka u terminu od 16:00 do 17:30 u sportskoj dvorani Osnovne škole Kneginec vatrogasna ekipa brusi formu u malom nogometu, a koliko im dobro ide, najbolje znaju oni prisutni. Jedno je sigurno, forma je na visokom nivou, a jedina zamjerka je nešto raniji termin, pa su određeni članovi spriječeni sudjelovati u ovom sportskom razgibavanju. No, i ovo je veliki napredak u odnosu na prijašnje godine, kada se kompletna vatrogasna družina kroz cijelu zimu itekako "ulijenila". Pa kad je u proljeće trebalo pod vedrim nebom krenuti u vatrogasne treninge, trebalo je puno vremena dok se je ulovio pravi ritam.

Zadnja Promjena ( Petak, 25 Prosinac 2009 )